blog
nowe wpisy
08-Luty-2018 (19.37), autor: Jan Drechsler

#15314. Remont

​Park Wodny idzie do remontu, bardzo dobrze, bo już trąci nieco starzyzną. Należy to ujmować w przenośni i dosłownie. Wiem, że są obiekty z bardziej nowoczesnym systemem marketingu, lepszą strefą szatni i to może w obecnym stanie obiektu razić, ale naczelną wadą nie jest. Przynajmniej dla mnie, bo nie zauważyłem, żeby szwankowały kasy. Tradycyjne kluczyki są przeżytkiem, może denerwować konieczność wciskania ich pod pasek zegarka.

W mojej opinii koniecznością jest remont natrysków i miejsce suszenia. Dla osób z różnego rodzaju abonamentem suszaki w strefie płatnej nie stanowią problemu, ale dlaczego sporadyczni użytkownicy mają płacić za suszenie się? To trąci nieco naciąganiem na dopłaty.

Obecne wady basenu pływackiego, to dziwny zapach selera w prawym rogu przy słupkach startowych.

Konkludując - remont jest konieczny i z pewnością szefostwo AIG wie co robić. Problem jest z moim remontem, czyli stałym szlifowaniem kondycji. Jednak z tym poradzę sobie sam.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.