blog
nowe wpisy
09-Styczeń-2018 (17.02), autor: Jan Drechsler

#14831. Rocznica

​Dzisiaj mija rok od śmierci mojego brata. Józek nie należał do pokornych, czasami jego charakter rodził kontrowersje, ale był za życia moim bratem i takim pozostanie. Moment jego zgonu pozostanie mi w pamięci do końca życia, jeśli oczywiście pamięć mnie nie zawiedzie.

Schorowany na własne życzenie, zbyt wiele życzeń w ostatnich latach nie miał. Największym Józka marzeniem było osiągnięcie wolności, walczył o nią, chociaż nie zawsze dobrze pojmował jej wymiary. Od roku jest wony zupełnie. Każdy z nas doczeka się tej wolności.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.