blog
nowe wpisy
10-Luty-2019 (19.13), autor: Jan Drechsler

#20520. Rodzinne niespodzianki

​W ubiegłym tygodniu byliśmy z odwiedzinami u wnuków, a dzisiaj przyjechały do nas wnuczki. Jasne jest, że nie same, bo nie są aż takie dorosłe, ani my tacy wiekowi. Basia sprawiła niespodziankę, bo już samodzielnie chodzi. Przed kilkoma dniami widziałem jak stawia pierwsze kroki, a teraz sama już drepce. Gremialnie uznaliśmy, że porusza się zdecydowania pewniej niż pewien osobnik, charakterystyczna postać ze Zbrosławic.

Niespodzianka ze strony Marty to album z jej dziełami. Narysowała dla mnie kilka zwierząt, zszyła kartki, a całość zatytułowała “ŚFIAT ZOO”. Żeby było zabawniej, to “Z” napisała odwrotnie. Zdolna bestia, cały dziadek, też nie wstydzi się własnych błędów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.