blog
nowe wpisy
18-Listopad-2017 (09.48), autor: Jan Drechsler

#13996. Rodzinne uroczystości

Zogniskowały się dwie rodzinne okazje. Wymieniam je według starszeństwa głównych bohaterów.

Pierwsza to urodziny Szymona. 1983 rok był pod wieloma względami bardzo ważnym dla nas, w pewnym sensie przełomowy. Jest co wspominać. Pewnie będziemy jutro to robić, bo przyjęcie zostało przełożone ze względu na drugą okazję.

Dzisiaj odbędzie się w Szczerbicach chrzest Antosia, a właściwie Antoniego Oskara. Tak się złożyło, że chrzestnym będzie Szymon. To też kolejne zogniskowanie uroczystości.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.