blog
nowe wpisy
11-Październik-2017 (18.18), autor: Jan Drechsler

#13388. Rondo

​W Radzionkowie budowane jest rondo na samym początku jadąc od strony Bobrownik. Jest to jeden z elementów większej budowli drogi, wszyscy o tym wiedzą, a jeśli nawet nie, to po jakimś czasie zobaczą efekt. Inwestycja robiona jest z głową, kanalizacja, porządne płytki chodnikowe, ale rzecz jasna praca jest w toku, dlatego czynna jest jedna część ronda, więc na wąskim paśmie ruch przebiega wahadłowo, co regulują ustawione światła.

W czasie sporego natężenia ruchu, kiedy sznurek czekających aut jest bardzo długi, te z końca wjeżdżają na pas, chociaż jest już włączone czerwone światło. Skutek jest taki, że pojazdy jadące z naprzeciwka muszą stać pomimo, że świeci się im zielone. Nie jestem w stanie zrozumieć postępowania wymuszającego przejazd. Chyba trzeba niektórym narysować rondo na czole.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.