blog
nowe wpisy
23-Styczeń-2020 (19.15), autor: Jan Drechsler

#25576. Rowerzystka

Popołudniową porą jechałem ul. Wyszyńskiego w kierunku Obwodnicy, prawym pasem, a tuż przede mną na lewym pasie sunął furgon. Całe szczęście, że nie wpadło mi do głowy dodawać gazu, nie przyspieszałem z obawy, że on mi zajedzie drogę.

Szczęście i to całe dotyczy pańci, która jadąc na rowerze chodnikiem, nagle skręciła prosto pod moje koła. Moja czujność, ostre hamowanie i jakieś przeczucie sprawiły, że jeszcze żyje. Nie rozumiem dlaczego włącza się ktoś do ruchu bez upewnienia się, czy może.

Rowerzystka żyje, a mnie też się upiekło, bo przecież wcale nie zależy mi na zabijaniu ludzi.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.