blog
nowe wpisy
09-Luty-2019 (20.47), autor: Jan Drechsler

#20517. Równiejsi

​Od remontu w Parku Wodnym panują inne zasady w kwestii obuwia. Buty należy ściągać przed wejściem do szatni, to obowiązuje równo wszystkich, ale niestety niektórzy czują się równiejsi. Oczywiście, że zdarzają się przypadki wejścia w buciorach do szatni kogoś niedoinformowanego, lecz w większości przypadków zasadę łamią stali bywalcy.

Niedawno wszedł za mną osobnik, którego znam z widzenia. Przypuszczałem, że zdejmie buty. Pomyliłem się, bez zastanowienia dał w długą prosto do szafek. Dlaczego przypuszczałem? Ten pan wygłasza w saunie swoje opinie i często mówi, że w Polsce trzeba zrobić porządek. Ma rację, ja nawet wiem od czego on powinien zacząć.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.