blog
nowe wpisy
09-Styczeń-2019 (22.03), autor: Jan Drechsler

#20102. Rozmyślanie nad kupką węgla

​Ktoś powie, że nie ma co dumać, tylko wziąć się do roboty. Racja, ale ja nie lubię machać łopatą, nawet pustą. Wprost nienawidzę. Wolałbym rozładować TIR-a pełnego worków, tak z workami na plecach potrafię chodzi cały dzień. Łopata doprowadza mnie do skrajnego rozstroju, dlatego zamiast pracować, udaję zmęczenie, wymyślam preteksty żeby tylko odwlec zrzucanie węgla do piwnicy. Wiem, że to głupie, bo nikt tego za mnie nie zrobi, ale jak wiadomo - na głupotę nie znaleziono jeszcze lekarstwa.

Oczywiście, że przemogłem niechęć i węgiel już jest blisko pieca… no właśnie, rzucanie węgla do pieca wcale mnie nie męczy tak, jak na podwórku kilka machnięć hercówą.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.