blog
nowe wpisy
14-Listopad-2017 (16.25), autor: Jan Drechsler

#13925. Rozpęd

Nie jest to jeszcze tempo zabójcze, ale obroty zwiększyłem kilkakrotnie. Tydzień zaczął się tak, że pod koniec będę dyszał jak pies z wywalonym językiem. Dzisiaj po całym dniu uganiania się, wyjeżdżam na próbę do Katowic i już wiem, kiedy wrócę. Bardzo konkretnie wiem!... Po próbie!

Dobrze, że nie tracę głowy, a jeśli nawet, to ją odnajduję. Podobnie mogę stracić inne części ciała, przykładowo nerki. wątrobę, śledzionę. Jedno wiem, że do działania nie stracę serca i to się liczy w tym zwariowanym rozpędzie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.