blog
nowe wpisy
14-Czerwiec-2018 (20.10), autor: Jan Drechsler

#17234. Ruszyła maszyna…

​Z pewnością nie po szynach i wcale nie ospale. Pierwszy dzień Mistrzostw Świata w Rosji to triumf gospodarzy. 5:0 z Arabami budzi szacunek, ale co ma wynik do poziomu, tego nie wiem. Z prostej przyczyny nie mam świadomości klasy gry, bo oglądałem tylko część pierwszej połowy. Mecz mnie znudził, więc pojechałem popływać.

Po śpiących dniach ruszyła moja maszyna biologiczna. Ospałość odeszła zupełnie, czuję nie tylko siłę, ale widzę efekty. Trochę cierpliwości, nieco znajomości własnego charakteru i umiejętności kierowania nim. To wystarczy, żeby wrócić do formy, czyli do normalności.

Ruszyła też maszyna, która powinna napędzać nowy projekt. Pomysł jest jak zwykle ryzykowny, a do tego niebezpieczny. Dla kogo? To się okaże za kilka tygodni.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.