blog
nowe wpisy
02-Styczeń-2020 (17.55), autor: Jan Drechsler

#25270. Ruszyła maszyna…

​Tylko nie jak u Tuwima ospale, ale wyrwała do przodu i gna coraz prędzej. Nie narzekam, wręcz przeciwnie, jestem zadowolony, że życie wróciło do normy.

Po 20:00 też ruszy maszyna w Parku Wodnym. Wybieram się na siłownię. Dawno nie byłem, bo w grudniu zrobiłem miesięczną przerwę w pływaniu i katowaniu się ciężarkami.Wcale nie wykluczam, że jutro maszyna mojego organizmu nie będzie tak pozytywnie nastawiona do działania jak teraz. Nie przesądzajmy, co ma być, to będzie.

Z różnych powodów kupiliśmy nową drukarkę dla Agnieszki. Chcąc ją podłączyć, najprościej było zabrać przewód z mojej, ale ja też czasami coś wydrukować chcę u siebie w pracowni. Wyjście było jedno, nie trudno się domyślać, co trzeba. Niestety, nigdzie kabli nie było, w końcu dzisiaj kupiłem w Bytomiu ostatni. Po problemie, moja maszyna ruszyła, znowu działa.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.