blog
nowe wpisy
12-Sierpień-2017 (21.10), autor: Jan Drechsler

#12521. Rzuty

Co jak co, ale młoty mamy niezłe. Męskie skopiowanie damskiego konkursu było wspaniałe, mogło być lepiej, jak zwykle zresztą, co nie psuje nikomu humorów.

Dzisiaj mieliśmy być na wycieczce w Cieszynie. Rodzinne komplikacje pokrzyżowały plany, a nam, dziadkom, rzuciły Martę w objęcia na kilka dni. Widząc poranną pogodę nawet ucieszyłem się, że nie muszę jechać. Wraz z postępem godzin pogoda polepszała się i prawdopodobnie wyjazd udał się.

Rzuciłem okiem na wpisy i przypomniało mi się, że chciałem wspomnieć o wyjeździe do Skoczowa. Namówił mnie Mirek Ogiński, który tam wraz z gromadką malarzy uczestniczył w plenerze. Popołudnie i wieczór spędzony w miłym towarzystwie zawsze przynosi efekty twórcze. Nowe pomysły są już w drodze do realizacji.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.