blog
nowe wpisy
07-Czerwiec-2019 (21.52), autor: Jan Drechsler

#22258. Samotność?

​Nie dla mnie! Samotność nie ma wstępu w moje progi. Od kilkunastu dni było mi wiadome, że Królowa Matka pozostawia mnie w osamotnieniu na jedną noc. Głupich rozważań w temacie wolności, urwania się z postronka nie robiłem, może nieco żartów. Wolność nie jest synonimem niewierności, rozpusty z kolegami na libacji czy upodleniu się na kilkanaście godzin. Brak towarzystwa w domu miałem zapełnić lekturą, pisaniem albo inną pracą twórczą. Stało się jednak inaczej.

- Przyjeżdżam do was w piątek - w poniedziałek zadzwoniła do mnie najmłodsza z sióstr.

- Miło, ale Agnieszki nie będzie - odparłem.

- Trudno! Chyba jakieś miejsce się znajdzie?

- Przecież wiesz, pytać nie musisz - odpowiedziałem. I fajnie, że Hanka przyjechała, bo przynajmniej nie musiałem samotnie siedzieć w domu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.