blog
nowe wpisy
19-Kwiecień-2018 (20.28), autor: Jan Drechsler

#16462. Sen

​Często w snach widuję jakieś miasto, zazwyczaj jest znane tylko mojemu nocnemu alter ego. Raz jest brudne, kiedyś było zdewastowane przez działania wojenne, to znowu na odwyrtkę czyste, uporządkowane i miłe dla oka.

W poprzednią noc Hypnos zafundował mi wycieczkę w krainę przepięknej architektury, czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem ani po stronie realiów, ani po drugiej stronie powiek w świecie sennych efektów mózgu. Słoneczne ulice, dzień świąteczny, sklepy z pamiątkami, które stanowiły dziełka sztuki, ani grama kiczu. Coś nawet sobie kupiłem, ale co? Nie wiem, bo po przebudzeniu niczego nie znalazłem. Sam się okradłem chyba.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.