blog
nowe wpisy
17-Sierpień-2019 (20.38), autor: Jan Drechsler

#23221. Senna sobota

​Taki sobie miły relaks, trochę pisania, trochę jazdy w ważnych sprawach, odwiedziny, a teraz relaks przy nastrojowej muzyce, tej którą nazywamy poważną.

Senna sobota przerywana krótkimi emocjami. Naprawa auta… czy ja nie mówiłem kiedyś, że przy następnej naprawie linea pójdzie w diabły? Widocznie diabłów nie ma na świecie, bo jeżdżę nią i rozstać się nie potrafię. A naprawa? Raczej konieczna obsługa! Wymiana świec, nic się nie zepsuło, tylko zużyło.

Dlatego mogę z czystym sercem powiedzieć, że sobota była senna, zwłaszcza teraz, pod wieczór, kiedy słucham usypiającej muzyki… Chyba zaraz puszczę sobie Hendrixa!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.