blog
nowe wpisy
12-Maj-2018 (20.52), autor: Jan Drechsler

#16775. Senność

Sobota potraktowana jak niedawne dni wielkiej majówki, czyli wypoczynek i aktywność rekreacyjna. Bardzo rozsądnie, bo nie należy marnować sił, przemęczać się, kiedy konieczności takiej nie ma, a w perspektywie tydzień dziwnych zdarzeń. Emocje mogą sięgać zenitu. Mogą, ale wolałbym, żeby było inaczej.

Prześladowała mnie senność. Nie przypuszczałem wcale, że to z powodu wysiłku na basenie, czy po eskapadzie terenowej. Nie przeholowałem wcale, nie poniosła mnie ambicja, więc co się działo? Choroba jakaś? Wykluczone.

Odpowiedź jest przyziemna. Wypiłem tylko jedną kawę o świcie, potem jakoś nie miałem ochoty…? Czasu nie miałem, żeby wypić. Czasu nie miałem dlatego, że odpoczywałem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.