blog
nowe wpisy
13-Czerwiec-2018 (20.35), autor: Jan Drechsler

#17218. Senny dzień

​Już drugi taki z kolei. Wczoraj też chciało mi się stale spać. Z tym jakoś trzeba sobie było poradzić, ale gorzej, że niczego nie udaje się doprowadzić do końca. Jest jeszcze gorzej nawet, bo trudno cokolwiek zacząć.

Czytanie usypia, praca męczy, pisać nie chce się. Nawet narzekanie nie bardzo wychodzi. O jakiejś aktywności ruchowej nie wspomnę, bo zaraz mam sto wymówek, żeby tyłek z domu ruszyć. Nie przejmuję się tym, za kilka godzin będzie jutro i liczę na lepsze samopoczucie.

Niestety z tym liczeniem też mi dzisiaj nie wychodziło… teraz to już marudzę okropnie!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.