blog
nowe wpisy
13-Wrzesień-2017 (17.32), autor: Jan Drechsler

#12985. Skrajności

Koniec lata i jesień czająca się za kartkami kalendarza doprowadzają do wielu skrajności. O pogodzie nie wspomnę, bo to się rzuca w oczy albo na grzbiety deszczem i chłodem pomieszanymi z ciepłymi dniami.

Skoki temperatury doprowadzają do skrajności w odzieniu. Dzisiaj o poranku przechodzili ludzie jedni w kurtkach jesiennych, a inni w krótkich spodniach i koszulkach wprost z tropiku. Inna sprawa, że jeżdżąc cały dzień, warto zabrać do samochodu zmienne odzienie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.