blog
nowe wpisy
07-Marzec-2018 (19.58), autor: numer 16

#15791. sniezyca….

od dwoch godzin sypie a to tak dobrze ze, zima daje znac o sobie ze, nawet polska narodowa wyprawa na k2 by miala ulge za zimowe wejscie… co jest pewne to czeka mnie odgarnianie a to niebawem.

zupelnie zapomnialem o dniu kobiet, ale obrazek putina na internecie przypomnial mi o tym…

nie wiem jak to przypasowc ze, przy tej okazji wychwalal trumpa pod niebiosa.

putina czekaja wybory 18 marca w niedziele…. ale on to ma juz zaklepane jak zanurzyl sie w lodowatej wodzie i zostaly mu wszystkie grzechy odpuszczone….zero kosztow porownujac do kampanii wyborczej w usa.

to tyle, odgarnianie czeka, mkk.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.