blog
nowe wpisy
17-Listopad-2019 (21.42), autor: Jan Drechsler

#24621. Sny

​Rzadko zdarza się, że człowiek odnajduje się w sytuacjach, o których nawet nie śnił. Przypadek to sprawia, zbieg okoliczności, czasem większa odrobina szczęścia. Jest oczywistością, że szczęściu trzeba pomagać, że zaistnienie w zbiegu okoliczności spowodowane jest sporym zaangażowaniem w działalności. Teoretyzuję nieco tajemniczo, a przyszłość pokaże, czy będzie się czym pochwalić.

Inna jest sytuacja, kiedy coś się przyśni takiego, że chciałoby się raczej nie spać pół nocy i zmęczony wstać rano, niż uczestniczyć psychicznie w sennym zamieszaniu. Tu też mogę tylko tyle napisać, że leżąc i odpoczywając pracowałem po drugiej stronie świadomości w takim miejscu, w którym nie mam zamiaru nawet pokazywać się. Cóż, seansów sennych nie zamawia się.

Zbliża się pora snu. Jutro zaczyna się normalny tydzień pracy. Czy będzie faktycznie normalny? Obawiam się ciężkiej harówki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.