blog
nowe wpisy
14-Kwiecień-2018 (18.36), autor: Jan Drechsler

#16381. Sobota marzeń

​Tytuł niechaj nie sugeruje, że całą sobotę nic nie robię, tylko marzeniami uprzyjemniam czas. Mam sobotę, o jakiej marzyłem od dawna. W domu rozmawiam sobie z samotnością, kończę zaplanowane prace, myślę o następnych. Nie planuję następnych, ten etap jest za mną, już rozmyślam, jak podejść do rzeczy sprawnie i niebanalnie.

Poza tym spokojem, marzyło mi się grillowanie, ale takie, żebym nie musiał grillować. Okazja się wepchnęła sama. Szymon zaprosił mnie do Ptakowic, skutkiem czego otwarliśmy sezon zajadania z rusztu. Jedno odstępstwo od marzenia zostało dokonane. Grillować byłem zmuszony, bo rodzice zajmowali się stale głodną Basią. Apetyt ma spory. Nie wiem po kim? Po mnie nie, bo tyle mleka nie wypiłbym co ona.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.