blog
nowe wpisy
08-Luty-2020 (20.40), autor: Jan Drechsler

#25779. Sobota w pracowni

​Większość czasu spędziłem dzisiaj w mojej pracowni. Skutki są. Rozwiązałem problem z Dzwonnicą Gwarków, mój problem, bo przecież nie byłem w stanie dokonać konserwacji tarnogórskiego zabytku. I to z kilku przyczyn, ale dwie są najważniejsze. Dzwonnica nie zmieściłaby się w moim pokoju twórczym, a poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie powierzyłby mi tej pracy. Ja też mam odrobinę zdrowia w zmysłach i nawet gdybym dostał taką propozycję, to zagrałbym zleceniodawcy na nosie.

Problem dotyczył dzwonnicy, z której mam zamiar zrobić szopkę. Szycie moich prac nie polega tylko na monotonnej pracy mocowanie sznurka bok do boku. To jednak jest realizacja pewnej koncepcji, a im bardziej jest skomplikowany projekt, tym sprawa jest technicznie trudniejsza. Dałem radę i szopce, i tekstom. Wolna sobota jest cudownym dniem… pracy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.