blog
nowe wpisy
22-Luty-2018 (11.55), autor: Jan Drechsler

#15576. Spakowani

​Już jedna nogą w autokarze, ale zawsze coś do głowy przyjdzie, żeby dołożyć i umilić sobie pobyt. Nie wiem dlaczego takie archaiczne odruchy u mnie odzywają się jeszcze. Przecież na dobrą sprawę wystarczy mieć pieniądze i niczego zbędnego nie taskać.

Zmuszony jednak do zakupów, ale nie z racji wyjazdu musiałem podjechać pod market. Zabrakło płynu do spryskiwaczy. Na parkingu prawie pusto, 2-3 samochody, miejsca ile kto chce. Nie dla człowieka, który miał ochotę zaparkować obok mojego samochodu. Miał spore trudności, żeby wysiąść. Zaraz też przypomniałem sobie historyjkę z bieżącego “Gwarka”., opis perypetii pewnej pani, którą ktoś przyblokował.

Parkowanie jest kiepsko opanowaną sztuką. Większość robi to jak się komu podoba. Szkoda, bo nieraz na placach postojowych można by zmieścić więcej pojazdów. Szczytem zezowatej kultury w komunikacji jest postawienie motoroweru tak, że zajmuje cały prostokąt dla samochodu.

Spakowani, jeszcze tylko coś na ząb i w drogę. Na autostradzie nikt nie parkuje, więc denerwować się nie będę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.