blog
nowe wpisy
12-Czerwiec-2018 (20.30), autor: Jan Drechsler

#17199. Sparing

​Wynik spotkania powinien cieszyć, bo wygrana 4:0 to nie w kij dmuchał. Były fragmenty lepszej gry, ale także momentami nie było się z czego cieszyć. Faktem jest wygrana, która poprawia samopoczucie. Mecze towarzyskie, a zwłaszcza sprawdziany, jak ten dzisiaj na Stadionie Narodowych w Warszawie mają swój cel i nikt nie oczekuje, że piłkarze dadzą z siebie wszystko. Widać było, że stanowią drużynę, a nie zbieraninę indywidualności.

Cieszyć powinny wiadomości o powrocie do zdrowia Kamila Glika, jest szansa, że zagra na Mundialu, chociaż z pewnością nie na pierwszym grupowym meczu z Senegalem. Idąc marzeniami do rozgrywek na mistrzostwach, chciałbym widzieć taki wynik albo przynajmniej jego pół po meczu za tydzień. Dla Polski oczywiście.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.