blog
nowe wpisy
18-Luty-2019 (22.23), autor: Jan Drechsler

#20625. Spotkanie z przerwami

​W Miasteczku Śląskim, w Koralu odbyła się ciekawa impreza, spotkanie z Jurkiem Majcherczykiem, kajakarzem, odkrywcą, podróżnikiem, w ogóle ciekawą postacią. Opowiedział jak znalazł się w Peru i jakimi rzekami płynął wraz z całą ekipą. Najważniejsza jednak była relacja z akcji poparcia SOLIDARNOŚCI w tym kraju. 28 grudnia 1981 roku w Limie odbyła się wielotysięczna manifestacja potępiająca stan wojenny.

Tradycji musiało stać się zadość. Przez cały dzień może telefon nie drgnąć, ale jeśli tylko znajdę się w niewygodnej do rozmowy sytuacji, to wtedy dzwonią do mnie z ważnymi sprawami. Tym razem nie były to “ważne”, a naprawdę ważne sprawy, całe szczęście, że nie wyłączyłem aparatu jak mam to w zwyczaju.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.