blog
nowe wpisy
11-Sierpień-2018 (14.37), autor: Jan Drechsler

#17987. Spowalniacze

​Do takowych z pewnością należy upał. Ruszać nie chce się człowiekowi. Dzisiaj może mniej aktualny, bo deszczu jest chłodniej, ale patrzę przez okno i co widzę? Znowu słońce się uśmiecha od ucha do ucha.

Zmęczenie też spowalnia. Pracowałem, ale nie jest tak źle, w kamieniołomach nie jestem zatrudniony. Siły dopisują, jestem w dobrej formie, mogę jechać na uroczystość urodzinową. Z formą może być gorzej po urodzinach… oj nie! Jadę, bo jestem sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem, a w realiach jestem kierowcą, więc procenty w kieliszku nie wchodzą w rachubę.

Podobnie jak słońce, bo także za oknem, byli wczoraj i dzisiaj panowie w białych czapeczkach. Samochody jechały jak w kondukcie żałobnym. Niechby tak było codziennie, bo bezpiecznie na drogach nie jest.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.