blog
nowe wpisy
13-Grudzień-2018 (22.09), autor: Jan Drechsler

#19796. Stan po latach

​Ktoś dzisiaj powiedział, że nie widzi sensu wałkowania tematu. Ja się z tym zgadzam, wałkować tego nie trzeba, ale zapominanie o historii najnowszej, a wpływie wydarzeń z 1981 roku jest niewybaczalne. Nawet nie dlatego, żeby komuś palec do oka wsadzać, osądzać i karać, ale z czystej przyzwoitości. Chociażby dlatego, żeby nic podobnego nie wydarzyło się.

Ostatnie stwierdzenie wydaje się być głosem naiwniaka, znam naturę ludzką, świata nie zmienię, ale wierzę, że wielu ludzi bardziej ostrożnie podejdzie do tematu władzy w Polsce.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.