blog
nowe wpisy
14-Maj-2019 (17.40), autor: Jan Drechsler

#21851. Sukces problemem

Bardzo często wynika z przeróżnych działań twórczych, że sukces albo staje się problemem, albo stymuluje szereg kłopotów. Z takiego sukcesu, jaki opiszę, cieszyłoby się wielu, ale moja radość ma drugie dno.

Zbliżał się termin badań diagnostycznych mojego wehikułu czasu (tak powinienem nazwać mojego fiata, bo przecież od nowości przeniósł mnie w czasie o dobrych parę lat, oj dobrych!). Otrzymałem nawet esemesa przypominającego o corocznej konieczności poddania auta torturom diagnostycznym. Dzisiaj o poranku zacisnąłem zęby, zawziąłem się w sobie i podążyłem w wiadomym już celu. Było za wcześnie, więc zaliczyłem syndrom Juranda ze Spychowa pod Szczytnem, ale opłaciło się i to podwójnie, a właściwie potrójnie. Najpierw dlatego, że opłaciło się w kasie, później dlatego, że samochodzik okazał się sprawny, ale z tą ostatnią opłacalnością wyniknął mały problem. Niby sukces jest, bo mam czym jeździć, ale przecież planowałem zmianę fury!

Co teraz zrobić? Nie pozbędę się dobrego towarzysza podróży. Będę się musiał głęboko namyśleć, mam czas… Do następnego badania za rok.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.