blog
nowe wpisy
13-Styczeń-2019 (19.29), autor: Jan Drechsler

#20145. Sukcesy

​Nie rozpisuję się na blogu na temat Pucharu Świata w skokach narciarskich nie dlatego, że nasi źle skaczą, bo skaczą całkiem nieźle. Nie piszę, bo nie mam czasu oglądać zawodów. Dzisiaj też nie śledziłem całości, załapałem się na koniec i widzę ogromny sukces Polaków. Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce, a Kamil Stoch był trzeci w Val di Fiemme. W klasyfikacji ogólnej nasi zajmują dobre pozycje. Jakie? Nie mam pojęcia, bo jak wyżej stwierdziłem, nie mam zbytnio czasu na oglądanie telewizji.

Niedawno wróciłem z Gliwic, byłem zaproszony na Świąteczne Spotkanie Środowisk Twórczych Diecezji Gliwickiej. Wszyscy zachwycali się moimi szopkami, czy jest to sukces? Nie wiem, ale przyjemnie jest czasami usłyszeć miłe słowa od osób, które znają się na sztuce. Czy jest to sztuka? Nie wie, z pewnością jestem sztukmistrzem, że potrafię taką błahostką pozytywnie trafić do wielu.

Kończy się niedziela… nie tak prędko ten koniec nastąpi! Jeszcze umówiłem się z Szymonem na basen. Sukcesem będzie, przepłynięcie kilku długości. Nie czuję się słaby, ale nie chce mi się.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.