blog
nowe wpisy
05-Grudzień-2017 (18.34), autor: numer 16

#14286. swobodnie….

wlasnie skonczylem usuwanie lisci z moich rynien… nie mam latwego zadania a poza tym bedzie porzadna ulewa, wczoraj zabralo mi az do wieczora i ciemnosc zmusila mnie do przerwania tej roboty…. zdazylem dzisiaj dokonczyc ... rzadko mi sie to zdarza zeby byc zadowolony z takiej sytuacji…. bo niewiele rzeczy mnie “szteruje”, czuje sie bardzo swobodnie, jakbym wygral na loterii….a jak wiadomo nigdy na loterii nie gralem w calym moim zyciu, oprocz wysylania mojej uczonej corce ( 3 majors math, statistic, economics ), master degree in math, master degree in business math… ale moja corka jest niezmiernie uparta.

moja zona tez wysylala loterie w przeszlosci ale zaprzestala… jak juz dawno temu pisalem pewnego razu moja zona nalegala, zeby jej podac numery…. wtedy ja jej powiedzialem ze, cale szczescie jakie miala to zostalo zuzyte na mnie i wiecej szczescia miec nie bedzie….

swobodnie,mkk.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.