blog
nowe wpisy
13-Kwiecień-2018 (22.00), autor: Jan Drechsler

#16380. Szczęśliwy piątek

​Dzisiejsza trzynastka w dacie sugerować powinna więcej pecha niż rozumu. Było inaczej, czyli jak? Mniej pecha niż rozumu albo więcej rozumu niż pecha? Jakieś symptomy niepowodzenia próbowały pokazać się, ale niewiele narozrabiały w życiorysie.

Dowiedziałem się, że mam zaproszenie do Teatru Nowego na poniedziałek, co kolidowało z inną sprawą rodzinną. Okazało się jednak, że spektakl odbędzie się we wtorek, co powoduje zupełną zmianę na korzyść.

Pechowym też trudno określić przedłużenie się wieczornego spotkania, na którym gościliśmy o.Waltera z Peru. Jego tłumaczem był o.Andrzej z Tyńca. Obaj niezwykle sympatyczni, mówili interesująco o pracy misyjnej.

Pechowa trzynastka mogła dotyczyć nieskończenia pisania pewnego utworu, ale tym się nie przejmuję. Ambicja nakazywała mi zamknięcie sprawy dzisiaj, ale wcale to nie było konieczne.

Do piątku muszę dodać zaskakująco dobre efekty pewnej rozmowy, co dopełni rozrachunek dnia na plus.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.