blog
nowe wpisy
04-Styczeń-2020 (18.34), autor: Jan Drechsler

#25298. Szybka decyzja

​Zagrzebany po uszy w pisaniu, sam nawet nie wiem czego… no, bez przesady, ale fakt faktem, że jeden program goni drugi. Taki rytmem żyjąc musiałem się zreflektować i odskoczyć na moment w inną rzeczywistość.

Decyzja był szybka! Jedziemy jutro do Cieszyna. Pierwsze - spotkać się trzeba z kuzynostwem, drugie - zawitać na targu staroci, który jutro ma właśnie w Cieszynie miejsce, a trzeci argument za wizytą w tym prastarym, ale wciąż młodym mieście, to wypad dalej, czyli do Trzyńca. Też do kuzynki.

Mamy jutro zaplanowany dzień, jestem przekonany, że nieprędko wrócimy, bo to całe kuzynostwo jest bardziej gadatliwe ode mnie. Wiem, że to jest trudne do wyobrażenia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.