blog
nowe wpisy
19-Czerwiec-2018 (20.18), autor: Jan Drechsler

#17295. Taaak!

​Jakby to powiedzieć... Gdy się nie ma, co się chce, to się ma 2:1 w meczu z Senegalem.

Żeby nie psuć sobie nerwów (mając na uwadze wczorajsze perypetie), pojechałem sobie do Parku Wodnego. Miałem zamiar popływać sobie w czasie trwania pierwszej połowy meczu. Nie przypuszczałem, że nasza reprezentacja też popłynie. Mieliśmy jedną bramkę w plecy, kiedy zacząłem śledzić drugą połowę. Co się potem działo, każdy wie, los potrafi płatać figle, ale zwykle pokonani w tych figlach bywają słabsi. Można się podtrzymywać na duchu twierdząc, że Niemcy też przegrali.

Taaak, przegrali. Różnica jest taka, że jeśli zachodnich sąsiadów potrafię sobie wyobrazić nawet jeszcze w meczu finałowym, to reprezentację Polski trudno mi widzieć marzeniami wychodzących z grupy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.