blog
nowe wpisy
06-Październik-2019 (20.42), autor: Jan Drechsler

#23972. Takie Trio

​Po pierwsze dlatego, że zbyt mało bywam. Co to kiedyś znaczyło, że ktoś bywa? Archaizm nieco, ale dobrze brzmi, a co chodzi z tym bywaniem? Zbyt mało odbieram twórczości na żywo, więc wracając do tego “po pierwsze”, udałem się do TCK-u na koncert Grzegorz Kapołka Trio. Grali świetnie, ale…

Po drugie dlatego, że chciałem spotkać się z Darkiem Ziółkiem. Chcieliśmy! Tak, bo na koncercie byłem z Markiem, więc chcieliśmy. Cel był poważny, bo twórczy. Mamy zbyt dużo projektów do wykonania, a zbyt mało jest uchwytnych współpracowników. Jane, że kogoś zawsze można złapać, ale my już nie chcemy byle kogo.

Po trzecie, co chyba jest najważniejsze, takie Trio, taki koncert jest świetnym akcentem kończącym weekend.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.