blog
nowe wpisy
04-Listopad-2018 (21.08), autor: Jan Drechsler

#19251. Tania benzyna

​Nie powiem, że mało tankuję benzyny w ciągu miesiąca. Nie są to oszałamiające ilości, ale z pewnością większe niż przeciętne. Za tanimi stacjami nie uganiam się, ale jeśli po drodze widzę, że jest dobra cena na dobrej stacji, a w baku już dudni, to wtedy nie zastanawiam się.

Dzisiaj widziałem najniższą ceną na stacji w Świerklańcu. Już z daleka cennik zachęcał do kupienia, bo wszystkie rodzaje palowa miały tę samą cenę 00:00. Szkoda tylko, że nowa stacja jest jeszcze nieczynna, a dystrybutory szczelnie opatulone. Benzynę po takich kosztach kupiłbym spore ilości, nawet do bagażnika wlałbym z meniskiem!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.