blog
nowe wpisy
26-Grudzień-2019 (20.57), autor: Jan Drechsler

#25190. Też rodzinnie

​Drugi dzień świąt spędzam też rodzinnie, czyli głownie z Agnieszką i choinką. W domu cieplutko, co nastraja literacko. Szarpnąłem sporo roboty, zaczęła mnie wciągać proza.

Także nieco czytam, bo prezenty też miałem częściowo literackie. Zainteresowała mnie książka Jerzego Bralczyka “Zwierzyniec”. Forma i język perfekcyjne, bo nie wyobrażam sobie, żeby taki fachowiec napisał coś złego. Temat mi bliski, to także bardzo ważne.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.