blog
nowe wpisy
15-Maj-2018 (19.52), autor: Jan Drechsler

#16803. Tego nie lubię!

​Od strony kulinarnej patrząc, mało jest rzeczy, których nie lubię. Gustuję w wyrafinowanych potrawach, subtelnych smakach, ale pospolite dania i wręcz plebejskie jadło jest mi bliskie. Ograniczanie się w degustacji (czytaj - nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu) chroni mnie od wagi super ciężkiej, która wcale taka super nie jest. Nie lubię jeść mózgu, który jako potrawa nazywana jest móżdżkiem. Jak na ironię, anatomiczny móżdżek wcale nie jest jedzony.

Nie lubię być zmuszany. W tym temacie nie jestem odosobniony i daleki od większości ludzi. Mało jest osób, które uwielbiają poddańczy tryb życia. Dlatego cierpnie mi skóra, kiedy obligują mnie do wykonywania pracy w pewnych warunkach, w pewnym czasie i w pewnym miejscu…

Zwłaszcza w pewnym miejscu, a do tego w nocy! Brr…!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.