blog
nowe wpisy
26-Listopad-2019 (22.07), autor: Jan Drechsler

#24787. Tego nie lubię!

​Zaczęły się dni, których nie lubię. Koniec listopada stanowi okropny czas dla wszelkiego rodzaju nastrojów psychicznych, a w rzeczywistość wymaga od człowieka maksymalnej koncentracji. Nie cierpię na depresję, nie przygniata humoru krótkie operowanie promieni słonecznych, ale czuję dziwny spadek energii. Taki stan będzie się utrzymywał przez dwa tygodnie, potem organizm przyzwyczai się do warunków późnej jesieni, a dalej jakoś poleci samo w dół kalendarza. Przygotowania do Bożego Narodzenia pozwolą zapomnieć o wpływach aury.

Nie lubię niemiłych niespodzianek… a kto je lubi? Nikt nie lubi, ale moje niemiłe niespodzianki bardziej przejmują, niż innych ludzi. Taki jestem nieludzki dla bliźnich. Nasza rodzinna paskudna niespodzianka to kompletna awaria zmywarki. Niby tragedii nie ma, bo kupimy nową, ale dlaczego akurat teraz, kiedy miałem inne plany?

Kończy się dzień... tego też nie lubię, bo jest to kolejna doba, która nie przyniosła rozwiązania pewnego problemu. Pewnego? No, gdyby on był pewny, to problemu by nie było. Plączę się chcąc napisać o czymś, o czym pisać nie powinienem, bo jest owiane tajemnicą. To po diabła w ogóle o tym zaczynam pisać?!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.