blog
nowe wpisy
09-Sierpień-2018 (20.04), autor: Jan Drechsler

#17960. Tempo lata

​Życie biegnie dwoma tempami - wolnym i całkiem wolnym. Wielką zaletą mojego zawodu jest praca w pomieszczeniach, w których temperatura jest bliska zimowym, a już na pewno późnej jesieni.

W domu daję sobie radę, bo sporo pracuję igłą, szopki jakby same się robiły. Zbytnio nie męczę się, bo ileż sama igła może ważyć, a szycie zbyt wiele energii nie pochłania. Całość działania jak widać, jest dostosowana do letniego tempa.

Podobno w sobotę ma przyjść ochłodzenie, a niech sobie przychodzi!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.