blog
nowe wpisy
14-Maj-2018 (22.00), autor: Jan Drechsler

#16791. To lubię!

​Nie mam zamiaru analizować ballady, którą napisał Mickiewicz i tak właśnie zatytułował. Sprawa jest mniej romantyczna, przyziemna, ale miła.

Od pewnego czasu zmagałem się z pewną zaległością, która nie wymagała zbytniego załatwienia. Pewnie dlatego przypuszczałem, że zabierze mi dłuższą chwilę. Zabierałem się jak pies do jeża, wymyślałem inne zajęcia, żeby tylko nie załatwić tego, co czekało i czekało.

Dobrą stroną zwlekania było to, ze inne tematy podciągnąłem znacznie do przodu. Problem jednak nie załatwił się sam. Męska decyzja zapadła, usiadłem z papierzyskami i…

Jak wspomniałem wyżej, temat odłożyłem na później, więc sprawiłem sobie miłą niespodziankę. Większość pracy była wykonana. To lubię! Przypomniałem sobie, że przecież kilka tygodni temu też się zmusiłem i lwią część wykonałem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.