blog
nowe wpisy
27-Listopad-2019 (21.51), autor: Jan Drechsler

#24801. To uwielbiam

​Coś robiłem w spokoju i ciszy, a nagle wyrwał mnie ze stanu błogości sygnał telefonu. Zerknąłem na ekran… niemożliwe! Telepatia?

Żadna telepatia, można się było spodziewać, że zadzwoni, skoro ja się ociągałem z nawiązaniem kontaktu w sprawie wystawy szopek. Zadzwoniła pani dyrektor Muzeum Powstań Śląskich, bo tam w tym sezonie moje szopki się przewietrzą na wystawie. Kiedy przywiozę eksponaty? W poniedziałek, bo to już będzie czas najwyższy. Wystawa ruszy 08 grudnia o godzinie 16:00.

Czeka mnie jeszcze ostatni szlif tych nowych, ale przede wszystkim przegląd dawniejszych. Już częściowo to zrobiłem, ale nie ruszałem tych głęboko zapakowanych w stosie kartonów. Takie momenty w roku uwielbiam. Jeśli wystawa szopek dochodzi do skutku, wiem, że cały nastepony rok będzie pomyślny.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.