blog
nowe wpisy
06-Styczeń-2018 (23.54), autor: numer 16

#14751. to/wszystko….

jest nic…. dzisiaj padl record zimna, a z dzisiaj na niedziele bedzie jeszcze zimniej… tak dlugiej zimnoty to jeszcze nie bylo…zeby choc troche pomoc ogrzewaniu domu musialem otworzyc piekarnik gazowego pieca, takie to mamy przygody z trumpem, bo kogos trzeba winic.

a za kilka dni bedzie +16 st. celsjusza…

zeby lepiej zrozumiec roznice temperatur to to wyglada nastepujaco: oczywiscie jest zima i np. jest 0 st. celsjusza a nastepnie jest +40 st. celsjusza (to jest super goraco w lecie!!)

cos nie tak jest z tym swiatem, mkk.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.