blog
nowe wpisy
03-Wrzesień-2019 (17.02), autor: Jan Drechsler

#23451. Torebki w muzeum

​Nie wiedziałem, czy uda mi się znaleźć odrobinę czasu, ale jakoś poukładałem obowiązki zawodowe i spotkania. W efekcie mocowania się z harmonogramem znalazłem się w Muzeum o godzinie 12:00 na otwarciu niecodziennej wystawy.

Prezentowane są torebki damskie i niektóre akcesoria mogące się tam znaleźć. Eksponaty zrobione są z różnych materiałów, mają nieraz ciekawą i niecodzienna budowę, a powstały na przestrzeni wielu lat począwszy od XIX wieku, po współczesność.

Co znaleźć można w torebce kobiecej? Na to pytanie odpowiedzieć może tylko Stwórca, bo jest tam czasami wszytko, co Pan Bóg stworzył.

To samo powinno się powiedzieć o Muzeum, bo pomysły dyrektorki i całej ekipy sięgają stworzenia świata.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.