blog
nowe wpisy
04-Sierpień-2019 (20.14), autor: Jan Drechsler

#23046. Tour de…

Publiczność czekała na jakieś potknięcie organizacyjne w stylu ubiegłorocznym, a tu nic! Kolarze jadący w Tour de Pologne nie zrobili sobie tym razem skrótu za przyczyną kierującego ruchem. W sumie ta impreza należy do takich, gdzie kibicowanie trwa kilka sekund. Nie ma się co dziwić, przecież oni chcą jak najszybciej dojechać do mety i każdy na pierwszym miejscu.

Podczas Tour de Pologne w Zbrosławicach gawiedź ustawiła się już wcześniej, to dało taki dodatni skutek, że bliscy sąsiedzi, którzy widują się najczęściej w Tarnowskich Górach albo w Bytomiu, tym razem mogli porozmawiać przed posesjami.

Nasz Szymon też zaliczył swoisty Tour de… z Ptakowic do Zbrosławic i w drugą stronę. Wiózł z tyłu Basię i niestety okazało się, że 4 lata odstawienia jazdy na rowerze dały rezultat negatywny. A należy dodać że Szymon jest sportowo aktywny. Wniosek jest jeden - trzeba ćwiczyć nie tylko pływanie i mięśnie na siłowni, ale też na rowerze w terenie. Przyznam się, że małe okrążenie pobliskich sołectw mogłoby mnie zapędzić w rejony zbliżone do medycznych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.