blog
nowe wpisy
06-Lipiec-2019 (21.19), autor: Jan Drechsler

#22676. Tragedia

Ostanie dni, a nawet godziny przecież, to opisywana, przekazywana wszelkimi środkami medialnymi tragedia w Bytomiu. Nie o tym jednak chcę wspomnieć...

Tragedia nadchodzi krokami opozycji rządowej. Mam swój światopogląd, rzadko wypowiadam się na blogu w tematyce politycznej, bo nie uważam, że jest to miejsce na tego typu tematy. Taką mam koncepcję skromnej rubryki na stronie internetowej GWARKA. Dzisiaj odstępuję od normy, bo nie potrafię zrozumieć zachowania ludzi, którzy nazywają się politykami, którzy niedawno byli u steru władzy centralnej, a obecnie nie mają nic do zaproponowania wyborcom. Ludowiec zarzeka się, że nie pójdzie do wyborów z lewicą. Co za wypowiedź objawiona! Teraz, kiedy na własnych plecach wniósł lewackie trupy do europejskiej szafy. Drudzy, a właściwie mianujący się pierwszymi, nie potrafią wydukać słowa o swoim programie, ale wyśmiewają wyborców ugrupowania rządzącego.

Powiem wprost tym, którzy pieją w mediach, że im wstyd mieszkać w Polsce. Mnie też, bo tak głupiej opozycji nie ma na świecie. Tragedia!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.