blog
nowe wpisy
09-Listopad-2019 (12.06), autor: Jan Drechsler

#24525. Trochę inaczej

​Ostatnie perypetie związane z bólem w plecach spowodowały, że musiałem ograniczyć korzystanie z Parku Wodnego. Rozsądek mówił mi, że jeśli nawet wejdę do basenu, to jest duże prawdopodobieństwo, że z niego nie wyjdę. O własnych siłach nie wyszedłbym, ale tak w ogóle to pewnie by mnie wyciągnęli. Z takim scenariuszem nie mogłem się pogodzić.

Dictum acerbum spowodowała, że zadziałałem trochę inaczej. Dałem się skusić na siłownię, pojechałem z Szymonem i pociło się nieźle. Najsłabszy nie jestem, ale rekordów z młodości nie pobiję. Bardziej byłem przekonany, że dzisiaj sam czuć się będę jak pobity. Nic z tego, jest nieźle, jest dobrze… trochę w krzyżu boli, ale przecież bolało przed pójściem na siłownię.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.