blog
nowe wpisy
18-Luty-2020 (20.51), autor: Jan Drechsler

#25948. Trudno mi pisać

​Technicznie trudności nie mam, fizycznie też jestem w formie. Trudno mi pisać o ludziach używając czasu przeszłego. A czas biegnie, sypie się jak piasek w klepsydrze, z tą różnicą, że nie z naczyńka do naczyńka przez wąską szyjkę, ale szeroką strugą w nieskończoność. Taka jest ziemska prawda, często ją przytaczam. Człowiek rodzi się z wyrokiem śmierci.

Było nasz sześcioro rodzeństwa, najpierw odszedł do wieczności brat, a wczoraj nasza najstarsza siostra Jadwiga. Ludzie odchodzą do wieczności, a smutek i żal pozostaje.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.