blog
nowe wpisy
19-Wrzesień-2019 (22.09), autor: Jan Drechsler

#23719. Trudności

​Bardzo trudno mi było rozstać się dzisiaj z Katowicami, musiałem aż dwa razy jechać do stolicy województwa. Najpierw do radia, żeby ustalić scenografię na sobotni występ. Ledwo wróciłem do domu, odezwał się mój nieodłączny towarzysz. Ktoś może pomyśleć, że chodzi o apetyt, oczywiście, apetyt też się odezwał, ale z jego powodu do Katowic jechać bym nie musiał. Zadzwonił telefon, usłyszałem rozpaczliwy głos… Nie potrafiłem odmówić, pojechałem po płytkę do TV. Nie chciało mi się, ale czego się nie robi w imię dobrej współpracy!

Trudno jest nie rozjechać jeża przebiegającego przez ulicę. Mnie się udało, a jeżowi jeszcze bardziej.

Największą trudność miałem w Parku Wodnym. Nie z pływaniem, ale z wyjściem z sauny, a potem z solanki. Nie z powodu jakiegoś urazu, ale z powodu spotkania znajomych. Płci… gadatliwej… (Odezwał się milczek!)

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.