blog
nowe wpisy
10-Sierpień-2018 (20.05), autor: Jan Drechsler

#17984. Ulżyło

​Po deszczu spadła temperatura i to znacznie. Na zewnątrz spadła, jest 19 stopni, ale w mieszkaniu mam 26. Pewnie ktoś mi poradzi, że łatwo jest pootwierać okna i wyrównać ciepłotę. Jasne! Przy moich skłonnościach do sensacji z korzonkami nerwowymi, pomysł z przeciągiem jest samobójstwem.

Ulżyło kolarzom z Tour de Pologne, skończyły się ścigania po drogach południa Polski. Zwyciężył Michał Kwiatkowski, łatwo nie było, co też mogą potwierdzić kibice z naszego powiatu.

Ulżyło mi znacznie, bo w końcu posiedziałem wygodnie w fotelu fryzjerskim. Ja siedziałem, ale fryzjerka uwijała się kosząc moje chaszcze na głowie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.