blog
nowe wpisy
17-Marzec-2019 (19.20), autor: Jan Drechsler

#20998. Urodzinowa niedziela

​Sezon urodzinowy w mojej rodzinie trwa. Dzisiaj takowe obchodzi moje czwarta z kolei siostra, ale prawdziwe obchody zaczną się za tydzień, bo z wielu powodów musiała przesunąć biesiadę. Jednym z powodów jest to, że mieszka zbyt daleko, żeby móc zebrać gromadę. Okolice Kętrzyna nie są blisko, ani nie leżą na trasie przejazdu naszej rodziny.

W tym samym dniu urodziny obchodziła nasza mama, dzisiejsza biesiada streściła się do zapalenia znicza na grobie i krótkiej modlitwy.

Nasz Staś urodził się 21 marca, ale my w tym czasie będziemy jechać do siostry, więc odwiedziliśmy solenizanta już dzisiaj. Czas mija szybko, czterolatek to już prawie dorosły chłopak. Tak przynajmniej jemu się zdaje.

W tym tygodniu do urodzinowego kompletu dołącza Basia ze swoim roczkiem we wtorek. Okazja goni okazję, można w tym wszystkim pogubić się na amen.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.